Teczka na Maca / cena 1400 zł

Teczka na laptop, to propozycja zarówno dla Pań jak i Panów. Teczka została uszyta z myślą o MacBooku 13 cali ale laptopy innych firm również znajdą w niej zaciszne i bezpieczne miejsce. Może też z powodzeniem służyć jako teczka na dokumenty. Plakieta z jabłuszkiem jest żarcikiem, nawiązującym do Appla. Teczka ma wygodną rączkę do trzymania oraz przednią kieszeń specjalnie dostosowaną do applowskiej ładowarki. Na tylnej ściance teczki większa, płaska kieszonka na notatki. Całość zapinana na dwa paski i knopiki. Skóra naturalna, dość gruba i sztywna, zabezpiecza przedmioty przed uszkodzeniem. Barwiona ręcznie i szyta ręcznie, jak wszystkie nasze przedmioty. Autorem plakiety jest Piotr Pastusiak. Projekt i wykonanie całości Randia Filutowska.

Wymiary wewnętrzne.

Szerokość: 31 cm.

Wysokość: 21,5 cm.

Głębokość: 1,7 mm.

Przednia kieszonka.

Wysokość: 10 cm.

Szerokość: 13 cm.

Głębokość: 1,6 cm.

Tylna kieszeń:

17x16 cm.

Teczka kosztuje 1400 zł. brutto.

Produkt dostępny „od ręki”

Jak ją kupić?

Wystarczy napisać mail na adres galeriaczarnakura@gmail.com

W mailu proszę podać:

                 nazwę torby

                 dane do wysyłki

                 dane do faktury opcjonalnie

                 preferowany sposób dostawy (Poczta Polska, InPost).

Niezwłocznie (tego samego dnia) się skontaktujemy, wyślemy dane do przelewu.

Po otrzymaniu przelewu na konto, pakujemy torbę i ślemy.

Średni czas dostawy to 1-3 dni i zależy od miejsca dostawy.

Jeśli nas Państwo nie znacie i bezpieczniej będziecie się czuli płacąc przy odbiorze, to jak najbardziej jest to możliwe. W mailu prosimy wówczas zamieścić taką informację.

Koszty przesyłki na terenie Polski wliczone są w cenę torby.

Jeśli torba ma wyjechać za granicę kraju, wówczas koszt przesyłki ustalamy po poznaniu miejsca wysyłki i taką informacje przesyłamy Państwu mailem.

Jak pakujemy torbę do wysyłki.

Każdy przedmiot jest spakowany w wykonywane przez nas tekturowe pudło. Następnie pakowany w szary papier, przewiązywany sznurkiem. Paczka jest lakowana.

Zwroty.

Jeśli przesłany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań prosimy o informacje mailową oraz przesłanie torby, w ciągu 14 dni od zakupu, na nasz adres. Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie prześlemy zapłaconą przez Państwa kwotę. Nie zwracamy natomiast kosztów przesyłki. Wyłącznie koszt torby.

Warunkiem przyjęcia torby jest jej stan – nie może nosić śladów użytkowania. Prosimy o zwrot w oryginalnym opakowaniu.